Szukaj

Rodzice -"E"

Przedstawiamy wspaniałych rodziców z miotu E.

 

Matka: CETERA Hati Singa

Młodzieżowy Champion Polski i Champion Polski

Posiada certyfikat badania serca, które jest doskonałe, badaliśmy również tarczyce, która jest w normie oraz wykonaliśmy rtg stawów: HD A/A, ED 0/0, OCD neg., spondyloza negatywna. Zgryz nożycowy, pełne uzębienie.

Hana to wspaniała suka po ARIA Hati Singa oraz NACHO Bahati Shomoro, urodziło się wtedy również 12 szczeniąt. Każde szczenię wyrosło na wspaniałego dorosłego rhodesiana. Nasza Hana, bo tak nazywamy ją domowo, ma po raz pierwszy swoją 12 maleństw. I jak na początkującą mamę sprawuje się doskonale. Jest czuła i ostrożna. Bardzo dba o każdego szczeniaka, zajmuje się starannie pielęgnacja i karmieniem co nie sprawia jej żadnej trudności, wręcz przeciwnie. Jesteśmy z niej bardzo dumni. Więcej informacji o naszej matce można zobaczyć w zakładce nasze psy, CETERA Hati Singa.

 

 

Ojciec: B´LOWER LEO OF TAILOR MADE

Zgryz nożycowy, pełne uzębienie, HD A/B, ED 0/0, JME (N/N) wolny, tarczyca normalna.

INTERCHAMPION, Multichampion, multi BOB, multi BOS, zwycięzca wielu konkurencji wystawowych, między innymi, najważniejsze to zwycięstwo rasy na Crufts 2019. Pies o pszenicznym umaszczeniu, pięknym brązowym spojrzeniu, szlachetnej głowie, głębokiej klatce piersiowej, dobrej górnej i dolnej linii. Jest to pies o długiej umięśnionej szyi ale bez podgardla co jest bardzo ważne dla rhodesianów. Byron ma 68 cm, a więc jest psem mieszczącym się idealnie we wzorzec FCI. (dla psów 63- 69 cm).

Jeśli zaś chodzi o charakter Byrona, nic dodać, nic ująć. Wychował dwa pointery od swojej właścicielki Pani Ireny. Jest bardzo przyjazny, nawet dla obcych ludzi. Ale w razie ryzyka potrafi obronić. Strzegł bowiem córki Pani Ireny, gdy dziwny człowiek przeszkadzał jej na wystawie. Jest zrównoważony, opanowany, nie szuka konfliktów, nawet wśród innych psów tej samej płci. Bardzo kocha dzieci, uwielbia z nimi spędzać czas przez co jest wręcz flegmatyczny. Idealnie nadawał by się do dogoterapii. Mądry pies, szybko i wnikliwie ocenia sytuację.